BREE, seznamte se

Čvn 15, 2016 | Krása, Životní styl

Příběh ručně vyráběných tašek BREE se začal psát před 45 lety v Německu. Tehdy manželé Wolf Peter Bree a jeho paní Renate Brigitte uskutečnili svůj sen a přivedli na svět značku BREE Collection. S novou značkou měli od počátku úspěch, protože věděli, co chtějí, kvalitu. Důležitý byl i materiál a v tomto případě padla jasná volba na přírodní kůži. Většina kabelek a tašek je vyráběna z rostlinně vyčiněné a zpracované přírodní kůže, která pochází z koželužen od Heller-Ledera z Dolního Saska. Tato kůže je pro znalce něco jako Rolls-Royce mezi auty. Všechny výrobky značky BREE jsou ručně šité a vyznačují se dokonalým zpracováním, funkčností a jednoduchým nadčasovým designem. Díky těmto zásadám se značce daří brzy expandovat i mimo německý trh a dnes jsou tašky BREE známé kromě Evropy i v Japonsku, Hongkongu, USA i Kanadě.

Rozsah sortimentu se buduje během let. Vedle dámských, obchodních tašek a tašek pro volný čas, se všemi k tomu patřícími doplňky, přichází na trh s kompletní kolekcí na cesty a celou pánskou řadou tašek a doplňků. V roce 1996 pak rozšiřuje segment o sérii Punch, tašku z plachtoviny, a pro její výrobu používá inovativní materiály jako plsť nebo kaučuk. BREE – tašky pro život, vždy o krok napřed.

Design „Made in Germany“ a pečlivě vybrané materiály nejvyšší kvality do dnešního dne přilákaly ke značce tisíce nadšenců.

Společnost BREE má své kořeny v Berlíně, a proto je úzce propojena s jeho kreativní scénou a je jeho nedílnou součástí. Důkazem toho je partnerství na prestižní módní události Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, které trvá již 6 let. Každou sezónu exkluzivně navrhuje limitovanou edici dárkových tašek „Gift-Bag“, které se pro berlínské módní specialisty staly skutečným sběratelským kouskem.

Tašky od německé rodinné firmy BREE se pro každého stanou partnerem na celý život.

V České republice najdete značku Bree v Andel’s Hotel, Stroupežnického 21 v Praze 5 a na www.bree.cz.

A samozřejmě nezapomeňte sledovat jejich instagram @thebag_official, @bree_czech a facebook Facebook.com/Breecz