Na každý den jiný šperk

Čvn 30, 2016 | Krása, Životní styl

Pomrkáváte v časopisech po blýskavých doplňcích? Ani my se neubráníme pohledu na nový šperk nebo vlasovou ozdobu. Právě proto pořád hledáme cesty, jak to zařídit, aby nám stále se rozrůstající šperkovnice neudělala díru do rozpočtu.

Chirurgická ocel k nerozeznání od drahých kovů

Základ šperkovnice by měly tvořit šperky kvalitní a z cenných kovů. O tom žádná. Ale takových si může každá z nás dovolit jen pár, případně je dostane jako dárek k narozeninám, výročím nebo důležitým událostem. Proto nás už před časem uchvátily šperky z chirurgické oceli. Na první pohled je nerozeznáte od stříbrných, přitom jsou velmi kvalitní a na rozdíl od běžné bižuterie vydrží i pravidelné nošení a občasné umytí vodou. Třeba v obchodu Klenotmania.cz je mají už od stokoruny za kus a na své si tu přijdou romantické duše toužící po něžných motivech i rockerské povahy vyžadující lebky a kříže i na špercích. Podle nás ideální odměna z každé výplaty – uvidíte, jak se vám po roce malých každoměsíčních radostí šperkovnice naplní.

Luxusní šperky se Swarovski krystaly

Co se nám líbí ještě o chlup víc, jsou šperky se Swarovski krystaly. Na první pohled mají punc luxusu, ale pořídíte je stále za peněžence velmi milé ceny. Třeba prsteny mohou fungovat jako solitéry. Stačí si navléknout jeden jediný a už se nepotřebujete zdobit žádným jiným šperkem. Tak jsou krásné, blýskavé a přitahující pozornost.

Šperky z e-shopu nebo kamenné prodejny

Nákup v e-shopech může být na první pohled ošemetný. Spousta zákazníků argumentuje, že zvlášť u šperků je lepší si materiál prohlédnout na vlastní oči a ujistit se, že se nejedná o žádnou lacinou náhražku. V případě drahých šperků s tím určitě souhlasíme, i když ani nákup v kamenném obchodě vám nezajistí, že nekupujete padělek. U e-shopů ale vidíme jednu obrovskou výhodu – zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit a prodávající je povinen vám vrátit peníze. To je podle nás pojistka, díky které narazíte na poctivého obchodníka spíš ve virtuálním světě než tom reálném.

Jaké jsou vaše zkušenosti?