5 nejnovějších trendů mezi módními doplňky

Srp 30, 2016 | Krása, Životní styl

Módní doplňky jsou stále v kurzu. Jediný rozdíl spočívá v tom, jak se nosí a jak se kombinují. Jaké jsou nejnovější trendy a čemu věnovat pozornost při výběru šperků, hodinek a kabelek?

Dokonalost nekřičí

Myslete na to, že pokud chcete vytvořit dokonalý dojem, měl by k ostatním promlouvat a ne křičet. Tím, že přeplácáte všechny kontrastní velké doplňky, možná dosáhnete toho, že si vás všimnou, ale pravděpodobně už si o vás nepomyslí, že máte dobrý vkus. I přesto, že se říká, že dokonalost neexistuje, je možné ji vytvořit. Je to skládačka malých dílků, které se vzájemně doplňují a platí to i u doplňků.

Jemné detaily

Detaily utváří celkový dojem. Když je jedna maličkost špatná, nemůže být výsledný dojem perfektní. Stejně jako dokonale nalakované nehty dokáže zničit jeden špatný pohyb, může i u kabelky hrát roli provedení zipu nebo barevná kombinace. Pro inspiraci o tom, jak jsou důležité detaily, se podívejte na značku Esoria, která nabízí hodiny a kabelky. Třeba Kabelka Cilia s jemnými švy a zlatými detaily u úchytů (viz obrázek) budí žádanou pozornost.

Korunky a náhrdelníky

Letošním hitem, který už na začátku jara upoutal na přehlídkových molech, jsou různé korunky a výrazné náhrdelníky. Podívejte se na korunky do vlasů vhodné pro výjimečné příležitosti i pouhé vylepšení outfitu. Výrazné náhrdelníky skvěle zvýrazní krk a hodí se hlavně k topům nebo šatům bez ramínek.

Výrazné prvky vyrovnejte drobnými doplňky

V případě, že zvolíte výrazný náhrdelník, který na sebe bude strhávat pozornost, myslete na to, že ostatní doplňky by měly být drobnější a méně výrazné. Vhodně zkombinované barvy a další šperky v podobném stylu spolu s jemnými hodinkami dokážou zázraky. Když navíc připojíte i ladící krásnou kabelku, máte o dokonalý vzhled postaráno.

Hlavně nekopírovat!

Tento trend je tu už nějakou dobu. Na první pohled se nejedná o nic složitého, ale praktické provedení bývá často horší. Spočívá ve vytvoření originálního stylu bez kopírování ostatních. Noste to, co vám sedí, a používejte takové doplňky, které se vám líbí. Jedině tak to budete stoprocentně vy.