Soutěž o 3 vstupenky pro 2 na veletrh For decor & home

Srp 29, 2016 | Soutěže, Životní styl

Přemýšlíte už teď, jak si originálně vyzdobit dům, byt nebo kancelář na podzim a Vánoce? Pak je pro vás návštěva veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků naprostou nezbytností. For decor & home se koná už na začátku září (od 8. do 10. 9. 2016 v prostorách PVA Expo Praha v Letňanech) a nabídne kromě zmíněného zboží také spoustu zajímavých tipů na dárky.

Vzhledem ke skutečnosti, že na veletrhu budou vystavovat téměř výhradně výrobci, exkluzivní dovozci a velkoobchody, můžete očekávat ucelenou nabídku těchto firem, do které pochopitelně patří i aktuální kolekce a novinky. Na své si přijdou také milovníci dekorací, kteří se zde inspirují o kolekcích, novinkách a trendech. Mnoho vystavujících firem chystá i možnost přímého nákupu za speciální veletržní ceny.

Letos tak máte příležitost začít přípravy Vánoc řešit s dostatečným předstihem tak, aby vás nepohltilo všeobecné předvánoční šílenství. A my vám cestu za pohodovými svátky usnadníme. Máme pro vás totiž připravené 3 vstupenky na veletrh pro 2 osoby. Stačí, když nám do čtvrtka 1. 9. 2016 do soukromé zprávy na našem Facebooku napíšete, který veletrh se koná v Letňanech ve stejném termínu jako For decor & home. Vstupenku od nás získá 5., 12. a 33. správná odpověď. Nápovědu najdete na webu Fordecor.cz.