To nejlepší ze světové gastronomie v Praze

Zář 9, 2016 | Soutěže, Životní styl

Zajímáte se o gastronomii, nenecháte si ujít žádné novinky a nesmíte chybět u ničeho, co jídlem byť jen zavání? Pak je právě pro vás určený veletrh For gastro & hotel, který proběhne v Praze na výstavišti v Letňanech od 29. 9. do 2. 10. 2016.

Ve dvou výstavních halách se můžete těšit na nejvýznamnější výrobce a dodavatele potravin a nápojů, ale také na nejnovější technologie a vybavení pro hotely a gastronomické provozovny. Počtem vystavovatelů i rozlohou 14 000 metrů čtverečních je letošní ročník veletrhu For gastro & hotel tím největším, který se kdy v historii letňanského výstaviště konal.

Atraktivní expozice tuzemských a zahraničních firem doplní bohatý doprovodný program. Tradiční akcí bude celonárodní soutěž Cukrář roku nebo Pekař roku. Lákavou třešničkou na dortu pak bude vystoupení michelinských kuchařů z Dánska, který představí skandinávskou kuchyni.

Jestli si nechcete nechat novinky v gastronomii za žádnou cenu ujít, soutěžte s námi o 3 vstupenky pro dvě osoby! Stačí, když nám na naší facebookové stránce do soukromé zprávy napíšete, kterou restauraci v ČR považujete za nejlepší. Odměníme 3., 12. a 30. odpověď, která nám dojde do pátku 16. 9. 2016.

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR Soutěže a Websoutěže.