Valentýnská překvapení: za muzikálem nebo do Prahy

Úno 6, 2017 | Rodina, Životní styl

Svátek zamilovaných se bleskurychle blíží a vy pořád nemáte pro svou drahou polovičku nic naplánovaného? Zkuste být letos trochu originální a namísto čokolády věnujte třeba nějaký pěkný zážitek. Připravili jsme pro vás několik tipů, se kterými byste mohli zabodovat i na poslední chvíli.

Hurá za kulturou

Není nic jednoduššího než sednout k počítači a koupit lístky: na muzikál, divadlo, operu nebo třeba do kina. Zavzpomínejte, jestli se vám vaše drahá polovička někdy nezmiňovala, jaký muzikál si vždycky přála vidět, nebo který nejnovější film by ráda zhlédla.

Matička Praha

Málokteré město je o Valentýnu romantické tak, jako právě Praha. Ať už se rozhodnete zarezervovat si hotel na prodloužený víkend nebo sem zajet jenom na jeden den, určitě si to užijete. Zajděte si do zoo, projděte se po Karlově mostě nebo se projeďte loďkou po Vltavě.

Relax ve wellness

Nechcete strávit celý víkend mimo domov, ale zároveň byste si spolu se svou drahou polovičkou rádi oddychli? Pak věnujte partnerovi i sobě relaxaci ve wellness centru, která najdete ve všech větších městech. Den nabitý odpočinkem v sauně, vířivce nebo bazénu vám dodá energii na týden dopředu.

Video s fotkami

O něco méně pompézní, zato však romantičtější projev lásky, může být v podobě videa, které vaší drahé polovičce vytvoříte – budou ho tvořit jen a jen vaše společné fotografie, které vám připomenou, kolik skvělých věcí jste už spolu zažili. Nezapomeňte k tomu koupit také láhev dobrého vína a romantika jako z filmu je na světě. Nemusíte být přitom kdovíjak počítačově zruční, na internetu dnes najdete spoustu online programů, se kterými vám tvorba podobného překvapení půjde sama.