Jak vybrat batoh, který nebudete chtít sundat

Bře 6, 2017 | Životní styl

Zahoďte vzpomínky na školní aktovky a podlehněte novému trendu. Batohy povýšily na módní doplněk a oblíbily si je světové celebrity i módní blogerky. Jak vybrat ten, který nebudete chtít sundat ze zad?

Líbí se vám

Výběr mezi batohy je tak velký, že uspokojí jakoukoliv vaši barevnou choutku. Dávno už nemusíte sahat jen po zemitých barvách, každodenní outfit skvěle doplní i zářivé barvy. Nás nadchly moderní oranžové batohy, které se hodí na každodenní cestu do práce nebo odpolední toulky po přírodě. Variabilita je teď v obchodech obrovská a na své si přijde opravdu každý.

Účel

Budete batoh nosit jako doplněk do města nebo potřebujete, aby se do něj v případě potřeby vešla i víkendová výbava? Vyberte si velikost adekvátní svému životnímu stylu. Už dávno neplatí, že batoh nahrazující kabelku nemůžete vynést do přírody, protože by to nezvládl. Investujte do kvalitních materiálů a zpracování a batoh se vám odvděčí dlouhou trvanlivostí, i když ho budete vláčet po všech čertech. Inspirací vám může být kolekce módních červených batohů nebo naopak růžových batohů pro holky, které můžou zdobit vaše záda kdekoliv.

Velikost

Jestli nechcete investovat do několika batohů, radíme volit střední velikost. Pohodlně do něj naskládáte všechny holčičí záležitosti a když přijde na lámání chleba, pojme i spodní prádlo a kosmetiku na přenocování u kamarádky.

Nerozhodujte se podle ceny

V případě batohů a kabelek se nevyplatí šetřit, zvlášť jestli chcete, aby vám nějaký pátek sloužily. Velkým obloukem se proto vyhněte tržnicím se zbožím pochybného původu i kvality a zaměřte se na běžné obchody. Dobře nakoupit se dá i na internetu, kde pořídíte i kousky od známých návrhářů za rozumnější ceny.