Soutěž se značkou Puma

Čvn 23, 2017 | Soutěže, Životní styl

Originální body je přesně tam, kde se ulice setkává s pódiem. Je součástí Swan Packu a zaručuje, že se za jeho nositelkou každý ohlédne. Je vyrobeno z dryCell materiálu, který odvádí vlhkost od pokožky, s překříženými zády a prodyšnou síťovinou v oblasti výstřihu. Představuje perfektní spojení funkčnosti a stylu pro krásnou siluetu. Vnitřní podprsenka slouží pro lepší podporu při pohybu.

NightCat PWRWARM Top je pánské tričko s dlouhým rukávem, vlastním odvodem vlhkosti a plochými švy pro minimální tření. Anatomicky umístěné síťové panely zlepšují cirkulaci vzduchu, a pomáhají tak k rychlejšímu odvodu vlhkosti. Kloubové rukávy nabízejí lepší flexibilitu a volnost pohybu. Na rukávech jsou otvory pro palce, díky kterým budete mít dodatečnou ochranu v chladném počasí a vyšší pohodlí. Reflexní loga poskytují zvýšenou viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách. Toto tričko disponuje poutkem na vnitřní straně výstřihu pro vedení kabelu sluchátek a malou kapsou na zip na zadní straně.


Chtěli byste body a tričko od Pumy vyhrát? Odpovězte na naši soutěžní otázku na mail: redakce@magazinzena.cz do 30. 6. do půlnoci. Výhru od nás získají první dva nejrychleji správně tipující soutěžící.

Kdo je tváří kolekce Swan Pack společnosti PUMA?

a) Kylie Addams
b) Kylie Minogue
c) Kylie Jenner