Dokonalý letní look

Čvc 31, 2017 | Krása, Soutěže, Životní styl

Vedro na padnutí a vy máte pocit, že vypadat skvěle je nemožné? Omyl! Ve spolupráci se značkou Dermacol pro vás máme pár žhavých letních tipů, které zajistí, že budete kočka. I kdyby u nás nastaly dlouhotrvající tropy.

Chraňte a hydratujte

Během horkých letních měsíců dostává pokožka pořádně zabrat. Nezatěžujte ji proto hrubými nánosy make-upu a soustřeďte se raději na ochranu před předčasným stárnutím způsobeným UV zářením. Tradiční make-up vyměňte za Hydratační tónovací krém 8v1, který jemně překryje nedostatky a sjednotí barevný tón pleti. Pokožku zároveň hydratuje a díky OF 15 chrání před sluncem. Pravidlo hydratace se samozřejmě vztahuje také na rty. Tradiční rtěnku v létě výborně nahradí Zvláčňující balzám na rty .

Nebojte se barev

Víte, která barva nejvíce zvýrazní letní bronz? No přece jakákoliv zářivá! Netrapte se s očními stíny, namísto toho si pomocí barevné fixy nakreslete barevnou linku. Díky tenkému hrotu lehce vytvoříte i velmi tenkou linii, kterou můžete postupně zvětšovat, dokud nebudete úplně spokojená. Aby byl efekt dokonalý, namísto klasické černé naneste na řasy barevnou řasenku, která podtrhne a zvýrazní intenzitu linky.

Dopřejte vlasům dovolenou

Žehlička a kulma na vlasy jsou to poslední, co sluncem vysušené vlasy potřebují. K letnímu looku jednoznačně patří nedbalé plážové vlny. Jejich úprava vám zabere minimum času. Stačí, když do vlhkých vlasů nastříkáte stylingový sprej, prsty upravíte jednotlivé prameny a necháte zaschnout. Díky UVA/UVB filtrům budou vlasy zároveň chráněny před slunečním  zářeními. Epsomská sůl, kterou sprej obsahuje, udrží mokrý vzhled vlasů a přirozené vlny po celý den. V případě, že spěcháte nebo chcete, aby byly vlny pevnější, použijte při finální úpravě fén s difuzérem.

Retušujte

K létu neodmyslitelně patří krátké kalhoty a sukně. Pokud jste ještě svoje nohy nestihly vystavit slunečním paprskům nebo potřebujete překrýt drobné nedostatky, jako jsou například popraskané žilky, pomůže speciální tělový make up.  Sjednotí barevný tón pokožky a nohám dodá okamžitý efekt opálení, díky čemu je zároveň opticky zeštíhlí. Bát se ho nemusíte ani na pláži, je voděodolný.

Nehty musí zářit

Aby byl váš look dokonalý, nezapomeňte na manikúru a pedikúru. Léto bourá všechny stereotypy a „nude“ odstíny střídají výrazné neonové barvy, které dodají nehtům ten správný šmrnc právě v kombinaci s opálenou pokožkou. Pokud chcete dosáhnout sytějších odstínů barvy, jako podklad naneste jednu vrstvu bílého laku 5 Day Stay a až na ni vybraný odstín neonového laku. Při odlakovaní určitě oceníte ošetřující odlakovač bez zápachu.

 


Soutěž o balíček Dermacol

Vytvořit letní look pro vás bude jednoduché jak facka s balíčkem pomocníků od Dermacolu v celkové hodnotě 971 Kč, který máme připravený pro jednu z vás. Jeho získání je jednoduché. Napište nám na mailovou adresu redakce@magazinzena.cz do neděle 6. 8. 2017, bez jaké letní kosmetické vychytávky nevyjdete z domu. Ze všech odpovědí vylosujeme jednu, kterou odměníme kosmetickým překvapením.