Nastartujte své ráno podle celebrit

Zář 18, 2017 | Krása, Životní styl

Drtivé většině z nás začíná den stejně – nepříjemné zvonění budíku, který bychom nejraději hodily o zeď, přemlouvání se ke vstávání a děsivý pohled do zrcadla na své ranní já. Ráno zkrátka nebývá tou nejoblíbenější částí dne. My vám ale prozradíme triky celebrit, aby vaše ráno bylo o trochu příjemnější.

Dostatek spánku

Chcete znát tajemství krásy modelek Victoria’s Secret? Spánek! Ne nadarmo se říká “vyspi se do krásy”. Naše tělo zkrátka potřebuje odpočívat, a to co nejvíce. Dopřejte mu 8 hodin spánku a uvidíte, že se vám bude ráno vstávat o poznání lépe.

Teplá voda s citronem

Čekala jste, že napíšeme “co nejdříve utíkejte k hrnku horké kávy”? I celebrity vědí, že existuje něco mnohem spolehlivějšího, co vám nastartuje ráno i metabolismus – teplá voda s citronem. Na tento trik spoléhá i modelka Miranda Kerr, která na něj nedá dopustit.

Snídaně je základ

Je nám jasné, že ráno bývá velmi hektické. Probudit se, nalíčit, učesat se, postarat se o děti, domácnost… Na snídani prostě zdánlivě nezbývá dost času. Zkuste do sebe nasoukat alespoň ovoce, vločky s mlékem, nebo jogurtový nápoj, který můžete sníst po cestě autem do práce.

Ranní běh

Podle herečky Evy Longoria se vyplatí přivstat a jít běhat. Eva spoléhá na to, že ji ranní běh probudí mnohem rychleji než silná káva. Pravidelně běhá 45 minut, a to každé ráno včetně víkendu. Dáte to taky? Za zkoušku to určitě stojí.

Tip redakce

My, obyčejní smrtelníci, spoléháme i na jiné taktické manévry, jak očarovat únavu a udělat si skvělé ráno. Jedním z nich je hudba. Zpívat a tancovat můžete i při líčení u zrcadla. Nebo vyzkoušejte
zaručenou zábavu v podobě seriálu. Co třeba Přátelé? Jejich originální humor nás probudí a dodá výbornou náladu… dokud nám ji ovšem někdo v práci nezkazí.

Podle těchto triků byste měly mít ráno zmáknuté. Teď už jen vydržet po zbytek dne. Ale o tom zase někdy příště.