Učení nemusí být mučení, vědí v Albi

Zář 15, 2017 | Rodina, Soutěže, Životní styl

Albi zná každý milovník deskových her. Málokdo ale tuší, že tahle česká firma právě představila pěkný vzdělávací systém pro děti od 3 do 8 let. Jmenuje se Kvído a děti i rodiče bude moc bavit.

V Albi na něm pracovali skoro dva roky ve spolupráci s odborníky na dětskou psychologii, logopedii a pedagogiku. Výsledkem je soubor her rozvíjejících komunikaci, koncentraci, grafomotoriku, kreativitu, logiku nebo emoční inteligenci. Schopnosti, bez kterých se mladý člověk dnes neobejde, ale přesto je současné děti často postrádají. Všech pět typů her chce děti nejenom hravě vzdělávat, ale také má ambici utužovat vztah mezi rodiči a dětmi. A jestli jste jen trochu hraví, určitě se jim to i podaří.

Kvído koupíte v kamenných prodejnách Albi i na internetu. A vybrat si, co by se vám domů nejvíc hodilo, můžete na speciálním webu www.kvido.cz.

Vyhrajte jednu hru Kvído

Nadchly vás  nové hry Kvído stejně jako nás? Na představení celého konceptu jsme pro vás dostali několik balíčků, které vám rádi věnujeme. Odměníme prvních 7 soutěžících, kteří nám jako první správně odpoví na otázku: Kolik her se schovává pod společným názvem Kvído? Nápovědu najdete na výše zmíněném webu a odpověď nám pošlete do 24. 9. 2017 na redakční mail: redakce@magazinzena.cz.