Jak si omotat tchýni kolem prstu

Říj 24, 2017 | Rodina, Životní styl

Máte doma mamánka? V tom případě se musíte zalíbit hlavně jeho mamince! Hodnotící kritéria na správnou přítelkyni pro svého syna ale bývají často přehnaná. Při troše snahy a odříkání ale na vás čeká trofej „přítelkyně roku“!

Medová slůvka

Každá maminka chce slyšet lichotky na svého syna. „Váš syn je hrozně hodný, vtipný a starostlivý.“ „Váš syn má vaše oči.“ „Nemohla jsem narazit na lepšího muže, než je váš syn.“ Přesně takové věci chtějí slyšet. Jednoduše si chtějí být jisté, že syna vychovaly správně a musí jim pořád někdo dokazovat, že je to především jejich zásluha.

Pořádejte společné výlety

Spolkněte hrdost a pozvěte vaši tchýni na společný výlet. Potěší to nejen ji, ale i vašeho přítele, protože uvidí, že se snažíte vycházet s ženou, která je pro něj nejdůležitější na světě. Ruku na srdce, společný výlet není z čistého úmyslu. Je to spíše takový taktický manévr. Máte totiž šanci dostat se ke tchýni o krok blíž. Zjistíte, jaké má zájmy, společná témata ke konverzaci, jaký dárek by ji potěšil k narozeninám apod. Chce to informace! Každý plán je založený na dostatku informací.

Jako správná hospodyňka

Dokažte své tchýni, že se o jejího synáčka skvěle postaráte. Pozvěte ji třeba na společný oběd, který sama uvaříte. Je jedno, že je to jediné jídlo, které umíte uvařit. Pokud jste k ní pozvaní na (povinnou) návštěvu, upečte výborný koláč, který nebude znát. Bezesporu bude škemrat o recept, což vám určitě zvedne sebevědomí a budete mít další téma ke konverzaci.

Po několika letech ji budete brát jako součást rodiny. Mějte na mysli, že si ušetříte nespočet vrásek, když se svou tchýní budete vycházet, než abyste vedly boj.