Jak vybrat správný dárek pro přítele

Pro 12, 2017 | Rodina, Životní styl

Blíží se mílovými kroky a zanedlouho zaklepou na dveře. Vánoce. Už se na ně pomalu připravujete? Je načase, protože výběr dárků není nejlepší nechávat na poslední chvíli. Pokud bychom objednávali zboží z internetového obchodu, tak nám balíček nemusí přijít včas do Štědrého dne. A většinou těsně před Vánocemi mají i kamenné obchody svůj sortiment již značně přebraný a mnohé zboží je již nedostupné. Jak ale svého partnera překvapit, aby měl z dárků opravdu radost?

Není dárek jako dárek

Bohužel v dnešní době již není problém ledacos sehnat, protože obchody jsou vesměs plné rozmanitého zboží. Výběr dárku dovede spíše potrápit naši fantazii. Nejjednodušší je nechat se vést tím, co má váš přítel nebo manžel opravdu rád. Vy nejlépe znáte jeho oblíbené koníčky a zájmy. Pro někoho se vysněným dárkem může stát třeba motorová pila, jiný ocení spíše zážitkový dárek a další si raději na něčem dobrém smlsne.

Davidoff – svěží vůně pro muže

Jedním z dárků, ze kterého může mít radost nejen partner, ale také vy sama, je pánská toaletní voda. Když muž hezky voní, je to zpravidla příjemné i pro jeho ženu. Mužný, sexy a opojný – takový je Davidoff Cool Water Man, toaletní voda pro pravé muže, kteří si jsou sebou jisti. Výrazná esence rozmarýnu, máty, květu pomerančovníku, koriandru a levandule pozvolna přechází do vůně santalového dřeva a jasmínu. Ovšem základem této toaletní vody je pižmo a ambra. Pozor – její vůně je vysoce návyková.

Když pneumatiky sviští na plný plyn

Řídí váš partner nade vše rád automobil? Ale stále jezdíte Škodou Octavií? Pak i vás možná zaujme tip na dárek pro muže v podobě automobilového zážitku. Kupte mu třeba projížďku v supersportovním voze McLaren 570 S po letištní ploše dlouhé 3 km. Řídit takový automobil se totiž blíží jízdě s formulí. Který muž by o něco tak adrenalinového nestál?

Dárkový koš to jistí

Pokud vám opravdu došla v dárcích pro  partnera fantazie, zkuste sama vyrobit dárkový koš, do něhož nakoupíte různé speciality a delikatesy. Určitě by v něm nemělo chybět dobré víno nebo láhev kvalitního tvrdého alkoholu, salám, klobásky či paštika a sýry.