Jakou bundu na zimu 2017?

Pro 6, 2017 | Krása, Životní styl

Blížící se zima a teploty kolem nuly značí jediné – období zimních bund odstartovalo. Zimní kousek, do kterého se vyplatí investovat peníze, je nejdůležitější část oblečení v chladných měsících. Prozradíme vám, jaké jsou současné módní trendy, aby vaše nová bunda byla stylová.

Nadčasová elegance

Začít samozřejmě musíme jistotou, která nás nikdy neomrzí – elegancí. Krásné dlouhé kabáty ozdobené kožešinou, ať už pravou, nebo falešnou, jsou trendem, který nikdy nevyjde z módy. Kabáty tohoto typu se nám o to líbí více, že se dají skvěle kombinovat se sportovními prvky, které celému outfitu dodají ten správný šmrnc.

Kožešiny jako módní diva

Pokud patříte mezi milovnice extravagance a nebojíte se vyčnívat z davu, stylové kožešiny jsou pro vás to pravé ořechové. Na mysli máme samozřejmě především umělé kožešiny, které se lépe udržují a hlavně kvůli nim nemusí trpět žádná zvířata. Kožešinový kabát umí také kouzlit. Dokáže totiž udělat z obyčejného outfitu stylovou záležitost, a o to více vás bude bavit.

Parky kam se podíváš

Už minulý rok slavil velký úspěch trend zimních parek, a to především v zahraničí. Parku v khaki barvě doplněná o huňatý kožíšek v pestrobarevných barvách si oblíbili všichni módní nadšenci po celém světě. A právě proto tento trend pokračuje i v tomto roce. I letošní zima bude ve znamení parek s kožíškem. Tip: K těmto parkám se nedají nosit obyčejné kozačky, budete potřebovat stylové zimní workery, které skvěle podtrhnou váš celkový outfit. Nebojte se sáhnout po workerech ve výrazné barvě, oživíte si tak zimní měsíce!