Svatba o Vánocích

Pro 18, 2017 | Rodina, Životní styl

Muži mají rádi jednoduché věci. Vyhnout se dlouhému bádání nad výběrem vánočního dárku a zároveň využít situace a požádat svou přítelkyni o ruku pod vánočním stromečkem? To zní jako ideální příležitost, a právě proto patří Vánoce mezi nejčastější události, kdy muži žádají o ruku. A vzhledem k tomu, že se říká do roka a do dne….proč neuspořádat i svatbu v období Vánoc?

Vánoční atmosféra

Atmosféra na svatbách je plná polibků, dojetí, slz štěstí. O Vánocích zase rodinných setkání, smíchu a samozřejmě také lásky. Spojte to dohromady a máte den, na který opravdu nikdy nezapomenete. Navíc – výročí vaší svatby bude na Vánoce, což se mužům bude dobře pamatovat a vyhnete se tak zklamání, že opět zapomněli na vaše výročí.

Zimní radovánky

Jedinou nevýhodou svatby o Vánocích může být počasí. Poslední roky nám bohužel nevychází to typické vánoční a sníh se nám obloukem vyhýbá. Je třeba tak počítat se vším. Když ale najdete místo, kam se vejdou všichni svatebčané s dětským koutkem, kde se zabaví všechny děti, máte vyhráno. Praskající dříví v krbu a příjemná hudba zahřejí u srdce i toho největšího suchara. V dnešní době také není žádný problém sehnat kupu sněhu, kdo ví, třeba vám ji daruje někdo jako svatební dar. Svatební hostina bude mnohem zábavnější, když budou opilí příbuzní jezdit na saních, nebo se koulovat.

Svatební šaty

Mrazivé počasí neznamená, že si nemůžete vybrat šaty podle svých představ. Jen je na přechod z bodu a, do bodu b doplní umělý kožíšek, nebo zateplené bolerko. Vaše sněhobílé šaty navíc budou do zimního počasí jako stvořené. Teď už můžete říct své „ano“ snoubenci i Vánocům.