Trendy ve vánoční výzdobě interiéru

Pro 16, 2017 | Bydlení, Rodina, Životní styl

Konečně je zpátky! Období, které donutí k úsměvu i toho největšího protivu na světě. Období, kdy jsou k sobě lidé milejší a navzájem si pomáhají. Období, kdy se schází celé rodiny… Vánoce. Podívejte se s námi na současné módní trendy ve vánoční výzdobě interiéru, ať máte stylové Vánoce!

Přírodní tóny

Tento vánoční trend se objevil už v minulém roce. Dárky se byly zabalené v balícím papíře v přírodním béžovém tónu, zavázané obyčejným provázkem a mašličku doplňovala malá větvička z vánočního stromečku spolu s láskyplným vzkazem, komu dárek Ježíšek nadělil. Letos tomu nebude jinak. Příroda zkrátka vítězí.

Maximálně dvě barvy

Nesnažte se příliš mnoho kombinovat. Zvolte si jednu barvu, která vám rozzáří celé Vánoce. Již tradiční vánoční barvou je zlatá, stříbrná a samozřejmě červená, která připomíná oblek Santa Clause. Letošním Vánocům ale vládne bílá a fialová. Z typických barev zůstává pouze stříbrná, která se dá s ostatními barvami skvěle kombinovat. Říkáte si, proč právě bílá? Možná právě proto, že mít bílé Vánoce, kdy za okny na nás svítí hromada sněhu, se nám v posledních letech moc nedaří. Tip: K trendy bílé se také skvěle hodí modrá, která připomíná zimu samotnou. Tato kombinace vás bude bavit.

Světýlka vyměněná za projekci

Už jste slyšeli o projekci vánočních prvků? Obyčejná vánoční světýlka stále více nahrazují vánoční projektory světla. Ať už toužíte po padajících vločkách, bílé krajině, padajícím rampouchu, projektory světla vánoční tématiky vám vše splní. Tyto projektory se používají především jako výzdoba větších prostorů. Skvěle vám ale také ozdobí prázdnou zeď u jídelního stolu, kde budete jíst sváteční večeři.

A Vánoce mohou přijít!