3 tipy na oslavu dětských narozenin

Úno 20, 2018 | Rodina, Životní styl

Blíží se termín narozenin vašeho dítěte a vy přemýšlíte, jak oslavu správně pojmout, abyste mu udělali radost? Zvláště pak, když si váš potomek přeje oslavit svůj den společně se svými kamarády ze třídy nebo sportovního kroužku? Velmi bude také záležet na období, v jakém se vaše dítě narodilo. Když je léto, můžete dětské přátele uhostit u vás na zahradě a vystrojit párty ve stínu slunečníků. V zimě nebo v případě nedostatku vhodné zahrady je to horší, tam budete muset nechat zapracovat svoji fantazii. My vám přinášíme pár tipů, možná vás některý inspiruje k napodobení.

Domácí párty také udělá radost

Chcete-li uspořádat hostinu pro děti v domácím prostředí vašeho bytu, pak na stole malé strávníky určitě potěší pizza, slané tyčinky nebo chipsy či jednoduché jednohubky s pomazánkou. Žízeň uhasí ovocné džusy či slazené minerálky a něco sladkého na zub v podobě dortu také přijde vhod. A když budou mít děti k dispozici hudbu a PC, tak k vlastní zábavě možná ani dospělé nebudou vůbec potřebovat. Nezapomeňte pokoj vyzdobit – třeba nafukovacími barevnými balonky.

Do ZOO nebo na hezký film

Zcela jiné to bude, pozvete-li kamarády svého dítěte na oslavu jeho narozenin a nabídnete jim pohoštění v McDonaldu. Typ tohoto podniku je mezi dětmi velmi oblíbený, hamburger a Coca-Cola jsou žádaným občerstvením, tak máte zajištěné, že se s jídlem trefíte do chuti svých hostů. Oslava dále může pokračovat například společnou návštěvou kina nebo zoologické zahrady.

Oslava narozenin v akčnějším duchu

Vezměte děti na oslavu na bowling. Akční zábava s kuželkami na celé odpoledne příjemně vyplní čas a váš malý oslavenec bude mít spoustu dojmů ze hry, kterou si užije společně se svými kamarády.  Zkuste objednat dráhy s mantinely, kde si děti zahrají a přitom jim koule nebudou padat mimo dráhu. Alternativou k bowlingu může být laser game nebo paintball.