Clip in vlasy

Bře 9, 2019 | Krása, Radíme, Životní styl

Toužíte po změně účesu? Zkuste clip in vlasy!
Každá žena zatouží jednou za čas po změně. A jak jinak ji viditelněji provést, než nechat si udělat nový účes. Někdo vlasy barví, někdo zkracuje, ale většina sní o dlouhých vlasech jako z pohádky. Pokud mezi ně patříte i Vy, jste tu správně. Představíme zde totiž nejjednodušší metodu prodlužování vlasů zvanou clip in, kterou zvládnete z pohodlí svého domova. Již nemusíte sedět dlouhé hodiny u kadeřníka, nové vlasy si nasadíte během pár minut.

Jakými způsoby lze vlasy prodloužit?

Aby byly pochopeny výhody prodlužování vlasů pomocí clip in, představme si v krátkosti, jaké metody prodlužování vlasů známe. Nejčastější je dělení na mechanické a chemické provedení zvětšení objemu vlasů. Mechanické prodlužování vlasů je nejjednodušší varianta. Vlasy jsou zde připevněny pomocí sponek s pojistkou (metoda clip-in), malými kroužky (metoda Micro Ring) nebo použitím speciální lepicí pásky (metoda TapeX). Naopak při využití chemického postupu se vlasy musí zahřát, aby došlo k téměř neviditelným spojům. Tato možnost by měla být využívána jen pod dohledem profesionálů.

Clip in vlasy

Pokud na oživení účesu zvolíte metodu clip in vlasů, udělali jste dobře. Tato forma prodlužování má totiž několik výhod. Nemusíte trávit dlouhý čas v profesionálních kadeřnictvích, ale vlasy si připevníte sami doma do několika minut. Stejně krátký čas strávíte i jejich sundáním, když už Vás přestanou bavit. Můžete si je tak na noc bez problémů svléknout, aby se prodloužila jejich životnost. Další výhodou je finanční dostupnost, clip in vlasy si může dovolit opravdu každý! A to nejdůležitější nakonec. Tato metoda patří mezi nejšetrnější a nejzdravější způsoby, jak si prodloužit vlasy. Nedochází k poškozování vlastních vlasů a stačí je umýt 1x týdně.

Na trhu je k dostání mnoho odstínů, od nejsvětlejší blond po černou jako uhel. Určitě mezi nimi najdete i svoji barvu. Samozřejmě máte na výběr i délku vlasů. Ty jsou tzv. single-drawn (jednou tažené), jsou tedy mezi nimi i kratší vlasy, než v jaké délce jste je zakoupili, vypadá to přirozeněji. Ideální je také pořídit si vlasy ve stoprocentní Remy kvalitě. Znamená to, že vlasy jsou všechny ve správném směru a jsou opravdu lidské, žádná umělá vlákna.

Clip in vlasy je opravdu elegantní a hladká metoda, jak si vlasy prodloužit, kterou zvládnete sami doma. Objem vlasů je zvětšen od kořínků až po konečky. Změňte se alespoň na chvíli na dlouhovlásku a nechte se obdivovat!