Kde nakoupit pro miminko

Lis 30, 2011 | Rodina

S narozením miminka začínají starosti. Rodiče vám určitě budou říkat, že s tím, jak vaše dítě poroste, porostou i starosti. Jenže vykládejte tohle novopečené mamince, která je ze své ratolesti úplně unešená a zároveň neví, kam dřív skočit. Představa, že běhání kolem dítěte bude ještě víc, je pro ni naprosto nepředstavitelná.

Rodičovství je na jednu stranu sice krásné, na druhou stranu by si maminky někdy zasloužily, aby se o ně a jejich miminko postaral někdo jiný. Právě proto vznikl portál Babetka.cz, který nabízí vše, co maminky pro své děti potřebují. Pokud v porodnici zjistíte, že nemůžete kojit, na několik kliknutí myší si můžete objednat kojenecké lahve, umělou výživu i ohřívačky mléka. Pokud kojíte, ale ráda byste si po čase vyrazila na kávu s kamarádkou a miminko přenechala v láskyplné péči tatínka, určitě se vám bude hodit odsavačka mateřského mléka a propracovaný systém pohárků pro jeho uchovávání.

Cílem Babetky je připravit maminkám (a tatínkům) co největší zázemí tak, aby se mohli plně věnovat jen a jen svému miminku. Díky pružným dodavatelům jsou veškeré objednávky expedovány často již v den objednání, nemusíte tak přemýšlet, kdy zaběhnete do drogerie, lékárny nebo potravin a můžete se soustředit jen a jen na to příjemné.