Originalita se v módě cení

Čvn 25, 2012 | Krása

Stává se vám stále častěji, že ráno stojíte před plnou skříní a prostě nedokážete najít kousek oblečení, který by se vám chtělo obléknout? V růžovém tričku jste včera viděla kolegyni, rolák s aplikací jste měla včera a košili s proužkem už nemůžete ani vidět? Vytvořte si oblečení podle svého. Budete originální, šmrncovní, a když se vám bude chtít, tak i vtipná.

Rozhodně vás teď nebudeme nutit do šití nebo barvících technik, jako je batika, ale ukážeme vám cestu, jak být originální i přes internet. Není nic jednoduššího, než si objednat tričko přesně podle svých představ. Stačí mít buď jasnou vizi, jak by měl vypadat materiál a potisk triček a pomocí jednoduchého návodu tento nápad uvést v život. Trička s potiskem jsou k dispozici ve stovkách designů, barev a k nim si můžete podle libosti přiřazovat předdefinované motivy. Nemělo by se tak rozhodně stát, že své vlastní tričko uvidíte během jednoho týdne na dalších deseti slečnách v okolí.

I když se originalitě meze nekladou, určitě byste při výrobě trička měla mít na paměti pár nezanedbatelných detailů:

  • Originalita je v módě důležitá, ale ne za každou cenu. Trička s potiskem se hodí spíš pro volný čas a posezení s přáteli, pokud pracujete v kanceláři, do práce si je raději neberte.
  • Motivy s beruškou nebo jinými zvířátky přenechte svým dětem a zaměřte se na motivy vtipné, ale odpovídající vašemu věku a nátuře.
  • Jestli chcete, aby vám vlastní tričko dlouho sloužilo a potisk se neopral nebo neponičil, perte a žehlete triko naruby.

Pokud vám výše uvedené rady není zatěžko dodržovat, vrhněte se na internet a vybírejte, přiřazujte motivy podle libosti a experimentujte. Až si svůj originální kousek obléknete na sebe, můžete kamarádkám doporučit jen „vytvoř si tričko“.

Takto vytvořit si samozřejmě nemusíte jen trička, zaměřit se můžete i na mikiny, šaty nebo spodní prádlo. Na kompletní nabídku triček a dalších oděvů použitelných pro potisk se můžete podívat na www.shirtinator.cz.