Vyhrajte jednu ze tří audioknih!

Led 25, 2015 | Soutěže

Vzpomínáte, jak vám rodiče četli, když jste byli malí? Spousta dětí si přeje být nemocných jen proto, aby jim na kraj postele usedla maminka s knížkou v ruce a prostřednictvím sametového hlasu je přenesla do světa fantazie. Říká se, že to, jak hodně dětem čteme, předurčuje nejen jejich vztah ke knihám v dospělosti, ale také pomáhá jejich intelektu. Je skvělé, že zaposlouchat se do příjemného hlasu předčítajícího úžasné knihy se můžete zaposlouchat i v dospělosti. Audioknihy dobývají svět zaměstnaných dospělých a v digitálním formátu najdete spoustu románů i klasických děl. Právě teď můžete tři audioknihy od Audioteka.cz vyhrát!

O co soutěžíme

Zaujala vás aura erotikou nabitého tajemna, která je téměř hmatatelně cítit v souvislosti s románem Fifty Shades of Grey – Padesát odstínů šedi? Právě teď můžete první díl této famózní světové trilogie vyhrát. Audioknihu namluvila Tereza Bebarová a zaposlouchat se můžete do více než 21 hodin úžasného textu.

Věděli jste, že Bridget Jonesová, známá britská singles, má dvě děti? Zestárla od prvního dílu o 16 let, ale ani životní zkušenosti nezměnily vůbec nic na jejím trošku ztřeštěném a tolika ženám blízkém způsobu života. Knihu Bridget Jonesová: Láskou šílená načetla dabérka filmové předlohy, česká herečka Martina Hudečková.

Spisovatelka Barbara Nesvadbová se stala autorkou několika scénářů k úspěšným filmům, takže očekávání týkající se její audioknihy Brusinky, byla opravdu velká. Autorce se i zde podařilo trefit do vkusu čtenářek a jedna z našich výherkyň se bude moci ponořit do tříhodinové audioknihy plné fejetonů, glos o životě, lásce, sexu, přátelství a partnerství.

Jak soutěžit

Podívejte se na naši facebookovou stránku, dejte jí like a do soukromé zprávy nám do neděle 1. 2. 2015 do půlnoci napište, jaká kniha je vaše nejoblíbenější a proč. Autory nejoriginálnějších příspěvků odměníme jednou z audioknih od audioteka.cz.

Pravidla soutěže najdete zde.