Soutěž o dámský sportovní outfit PUMA

Úno 8, 2017 | Soutěže, Životní styl

Přemýšlíte, jak se nejlépe přemluvit k návštěvě fitness centra? Chcete i při tréninku vypadat dobře? Zasoutěžte si s námi o sportovní oblečení značky PUMA!

51396506PWRSHAPE Forever_PERFORMANCE_RTF_WOMEN_799Kč Dámská sportovní podprsenka PWRSHAPE Forever je ideální ke každodennímu použití a na všechny druhy tréninku. Poskytuje podporu pro ještě lepší a komfortnější pohyb, zatímco vysoce funkční materiály čerpají pot od pokožky, a tím poskytují větší pohodlí při cvičení. Podprsenka má logo na přední straně, sil
ný elastický spodní pás pro pohodlné nošení a ramenní popruhy pro stabilizaci odskoku.

Dámské běžecké ¾ legíny jsou vybaveny strategicky umístěnými adaptivními materiály, které pomohou udržovat optimální tělesnou teplotu. Anatomicky tvarovaná kolena a příměs elastanu dodávají větší svobodu pohybu, ploché švy pak minimalizují tření. Elastický pás disponuje stahovací na
stavitelnou šňůrkou. Legíny jsou opatřeny reflexními prvky pro zvýšení viditelnosti ve zhoršených světelných podmínkách.

Chcete legíny nebo podprsenku vyhrát? Stačí, když nám do neděle 19. 2. napíšete do soukromé zprávy na našem Facebooku, kdo je nejslavnějším běžcem společnosti PUMA? Napovíme, že je to muž a nápovědu najdete na webu značky PUMA. Podprsenku vyhraje správná odpověď doručená jako 10. v pořadí, legíny 25.