Pomoc, můj muž si píše s jinou!

Říj 20, 2017 | Rodina, Životní styl

Doba, kdy si milenci tajně dopisovali zaláskované dopisy, je už dávno pryč. Dříve jsme doufali v dobu, kdy komunikace bude jednodušší, dnes se nám po starých zvycích stýská. Čím to je? Sociální sítě a smsky stmelily svět a všechny jejich blízké. Na druhou stranu se páry stále více rozcházejí z důvodu, že si dopisují s někým jiným.

Moderní doba – moderní pár

Každá žena má ráda lichotky. Každá žena chce být sexy. Každá žena se ráda cítí krásná a chtěná. Rozdíl oproti mužům je ten, že všechny tyto věci chceme pouze od jednoho muže – našeho prince, se kterým chceme zůstat po zbytek života. Vidí to ale náš princ stejně?

Před pár týdny jsem byla s kamarády na oslavě narozenin. Jeden z mých kamarádů byl zoufalý z toho, že se s ním po osmi letech rozešla přítelkyně. Důvod nikoho z přítomných nepřekvapil. Tajně se mu vloupala do telefonu, aby zjistila, s kým si píše. Samozřejmě narazila na konverzaci, kterou by neskousla žádná žena. Co mě ale šokovalo, byla reakce přítomných mužů.

„Vždyť je to dneska normální…“

„Každej chlap si s někým píše….“

Pohádku o tom, že ženy pochází z Venuše a muži z Marsu všechny moc dobře známe. Tolerujeme jim fotbal, hokej, pivo atp. Skousneme dokonce i neustálý nepořádek, nahromaděné špinavé prádlo a zlozvyky, které má snad každý muž. Opravdu ale budeme tolerovat i to, že si dopisují s cizí ženou, nebo kamarádkou o sexu? Opravdu budeme přehlížet, že si mnohem více všímají cizích žen, než pokladu, který mají doma?

Upřímnost nade vše

Když se zeptáte na rovinu svého partnera, jestli mu ve vztahu něco nechybí, nebo mu nepřijde stereotypní, v rámci vlastního bezpečí řekne, že je šťastný a vše je v pořádku. Jsou to hrozní strašpytlíci. Každý muž ale touží po dobrodružství, sexuálních hrátkách a zábavě. Ačkoliv to nepřiznají, všichni jsou stejní.

Oživte váš vztah. Místo neustálých hádek a kritiky mu dejte volnost. Dopřejte mu více volného času, který tráví bez vás. Uvidíte, že si bude poté více vážit času, který strávíte společně. A pokud ho přes den překvapíte fotkou se vzkazem, že vám chybí, nebo naopak fotkou, kvůli které bude ihned spěchat domů, úspěch je zaručen.

Kdo si hraje, nezlobí

Neberte sex jako povinnost. To je jeden z hlavních problémů každého vztahu. Když dáte muži, po čem tajně touží, nebude to hledat jinde. Vykašlete se na odborné články, které vám nutí myšlenky, že ideální je mít sex 3x týdně. V tomto případě je lepší kvalita, než kvantita. Sex by měl být především zábava. Vždyť kdo si hraje, nezlobí. A to doslova.